TIKLA ARA

Aşkın Peşinde - Catch and Release

Bir yandan nişanlısının ölümünden sonra kendini toparlamaya çalışan genç kadın, diğer yandan da nişanlısının kendisinden sakladığı sırların ortaya çıkmasıyla başetmeye başlar.


Aşkın Peşinde - Catch and Release filmini Digiturk Moviemax Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Aşkın Peşinde - Catch and Release

Aşkın Peşinde Catch and Release izle

İlk Gösterim tarihi:Aşkın Peşinde - Catch and Release 23 Mayıs Perşembe 09.25 ,27 Mayıs Pazartesi 11.35, 03.35 Digiturk  Moviemax Comedy HD kanalında izleyebilirsiniz.

Aşkın Peşinde - Catch and Release  Konusu

2006 - ABD Dram , Komedi , Romantik türündeki Aşkın Peşinde Catch and Release filmin yönetmenliğini Susannah Grant yapıyor.Film oyuncuları Jennifer Garner , Timothy Olyphant , Juliette Lewis , Kevin Smith , Georgia Craig oluşmaktadır.

Bir yandan nişanlısının ölümünden sonra kendini toparlamaya çalışan genç kadın, diğer yandan da nişanlısının kendisinden sakladığı sırların ortaya çıkmasıyla başetmeye başlar.Film, Gray'in nişanlısı Grady'nin cenazesinde başlar. Grady'nin hayatını kaybettiği gün, çiftin aslında evlenecekleri gündür. Böyle üzücü bir sahne ile açılışını yapan film, erkek seyirciyi trajikomik bir şekilde sevindiriyor. Çünkü Jennifer Garner'ın güzelliği ile bütünleşen erkek kitle, kızı kaptırmadık edasıyla bir oh çekiyor. "Dude, Where's My Car"dan, Pearl Harbora, Daredevile ve Elektraya, Tv'deki Alias gibi akıl almaz rollerde oynayan güzel, "Catch and Release"deki performansı ile kendini farklı kılığını söyleyebiliriz.

Jennifer Garner, 17 Nisan 1972'de Houston, Teksas'ta dünyaya geldi. Annesi Patricia Ann bir İngilizce öğretmeni, babası William John Garner ise bir kimya mühendisiydi. Melissa Garner Wiley adında bir ablası ve Susannah Garner Carpenter adında bir kız kardeşi vardı. 4 yaşındayken babasının işi yüzünden Batı Virginia'ya taşındılar ve Garner, üniversite yıllarına kadar burada yaşadı. Ailesi Garner'a hayallerinin peşinden gitmesi yolunda hep destek oldu. Oyuncu 1990'da George Washington Lisesi'nden mezun oldu. Lise yıllarında saksafon çalmayı öğrendi, yüzme takımına girdi ayrıca 9 yıl boyunca bale yaptı. Liseyi bitirdikten sonra Denison Üniversitesi'nin kimya bölümüne girdi. Ancak sahne sanatlarına daha fazla ilgi duyduğunu keşfedince kimya bölümünden ayrılıp lisansını dramada devam ettirdi. 1994'te mezun olduktan sonra, New York'taki bir arkadaşını ziyareti sırasında kariyerine tiyatroyla devam etmeye karar verdi.

Timothy Olyphant 20 mayıs 1968 doğumlu Amerikalı bir aktördür. Amerika televizyonlarında yer alan bir çok dizide rol alan Timothy Olyphat en çok bilindiği dizileri Deadwood, Justified ve Damages'dır. Bunların haricinde Scream 2, Gone in 60 Seconds, Go, The Broken Hearts Club: A Romantic Comedy, Dreamcatcher, Live Free or Die Hard/Die Hard 4.0, The Girl Next Door, A Perfect Getaway, The Crazies, Hitman, I Am Number Four, ve Rango gibi filmlerde de rol almıştır.

MDB Puanı: 5.8/10 ( 14103 kişi oy verdi.)

Resimler

Aşkın Peşinde - Catch and Release izle

 

Aşkın Peşinde - Catch and Release izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax comedy hd, digiturk filmleri, aşkın peşinde izle, aşkın peşinde konusu, catch and release izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.