TIKLA ARA

Aşk Listesi - Nick and Norahs Infinite Playlist

Gey bir indie-rock grubunun eşcinsel olmayan tek üyesi olan Nick, eski kız arkadaşına deliler gibi aşık ve başka birini bulmayı aklının ucundan bile geçiremiyor.


Aşk Listesi - Nick and Norahs Infinite Playlist filmini Digiturk Moviemax Comedy  HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Aşk Listesi - Nick and Norahs Infinite Playlist

Aşk Listesi - Nick and Norahs Infinite Playlist izle

İlk Gösterim tarihi:Aşk Listesi - Nick and Norahs Infinite Playlist 17.06.2013 20:45 - 22:11 Digiturk Moviemax Comedy HD kanalında izleyebilirsiniz.

Aşk Listesi - Nick and Norahs Infinite Playlist

2008 - ABD Dram , Komedi , Müzikal , Romantik türündeki Aşk Listesi - Nick and Norahs Infinite Playlist filmin yönetmenliğini  Peter Sollett yapmaktadır.Film Oyuncuları Aaron Yoo , Jay Baruchel , Michael Cera , Kat Dennings , Alexis Dziena oluşmaktadır.

Gey bir indie-rock grubunun eşcinsel olmayan tek üyesi olan Nick, eski kız arkadaşına deliler gibi aşık ve başka birini bulmayı aklının ucundan bile geçiremiyor. Özel yeteneği, karşılıksız aşkına adanmış muhteşem karışık CD’ler yapmak. Grup arkadaşları işleri pek de iyi gitmeyen grupları için Manhattan’da bir konser ayarladıklarında, Nick neredeyse hiç heyecanlanmıyor. Ancak konser sonrası Norah ile tanıştığında yüzü gülüyor: Norah tatlı, ilişkiler dünyasından bıkkın ve canı sıkkın bir kız. Nick ve Norah, New York sokaklarında bitmek bilmeyen bir kovalamacaya başlıyorlar: Gizli bir rock konseri bulacak, Norah’nın sarhoş ve kayıp kız arkadaşını evine sağ salim ulaştıracak ve Nick’in panik atağın eşiğindeki grup arkadaşlarını sakinleştirecekler.

Aaron Yoo Doğu Brunswick'te 12 Mayıs 1979 yılında doğmuştur, Koreli ailesi New Jersey'de.Sigma Nu kardeşliğinin bir üyesi olduğu 2001'de Pensilvanya üniversitesinden mezun oldu.Not:Sigma Nu Fraternity;Birleşik Devletler ve Kanada'da bölümlerle ilgili fakülte kardeşliğidir.

Jonathan Adam Saunders "Jay" Baruchel Kanadalı aktör.Baruchel Ottawa, Ontario'da yazar Robyne ve antikacı Serge Baruchel'in oğulları olarak doğdu. Taylor adında küçük bir kızkardeşe sahiptir. Babası yahudi, annesi ise bir katoliktir. İrlandalı kökenlere sahiptir. Oyunculuğa 1996 yılında yerel televizyon dizileri My Hometown ve Popular Mechanics for Kids ile başlamıştır. Popular Mechanics for Kids'da Elisha Cuthbert ile birlikte rol almıştır.

IMDB Puanı: 6./10 ( 9386 kişi oy verdi.)

Resimler

Bunun Aşkla Ne İlgisi Var - What's Love Got to Do with It izle

 

Bunun Aşkla Ne İlgisi Var - What's Love Got to Do with It izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax comedy hd, nick and norahs infinite playlist, digiturk filmleri, aşk listesi konusu, aşk listesi izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.