TIKLA ARA

Arena

Hamile olan karısını kendi kullandığı arabada trafik kazasında kaybeden David Lord bir barda güzel bir kadının oyuna gelerek kaçırılır ve bir hücreye kapatılır.


Arena filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Arena

Arena izle

İlk Gösterim tarihi: Arena 17.05.2013 01:05 - 02:35 Digiturk  Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Arena Konusu

2011 - ABD  Aksiyon , Gerilim , Gizem türündeki Arena filmin yönetmenliğini Jonah Loop yapmaktadır.Oyuncuları Samuel L. Jackson , Kellan Lutz , Nina Dobrev , Daniel Dae Kim , Derek Mears oluşmaktadır.

Hamile olan karısını kendi kullandığı arabada trafik kazasında kaybeden David Lord bir barda güzel bir kadının oyuna gelerek kaçırılır ve bir hücreye kapatılır. Kendisini dövüş arenasında bulan David buradan sağ çıkmayı başarabilecekmidir.Arenada ölümüne dövüşen glayatörlerin tek amacı izleyicileri eğlendirmek.... İtfaiyeci David Lord, kaçırılarak kötü niyetili bir işadamının düzenlediği ve internette yayın yapan bir modern gladyatör dövüşleri serisinde ölüme dövüşmeye zorlanır.

Samuel L. Jackson Tiyatro kökenli Samuel L. Jackson Die Hard'ların üçüncüsünde Bruce Willis'le ve The Long Kiss Godnight'da Geena Davis'le beraber rol alarak bugünkü popülerliğini kazandı.Yani 40'ından sonra şöhrete kavuştu.Bugün iyi bir aksiyon yıldızı ve karakter oyuncusu olduğunu ıspatlamıştır.Ona sinemada ilk şans tanıyan isim kendisi gibi bir siyah olan yetenekli yönetmen Spike Lee'dir.Onun Do The Right Thing ve Jungle Fever gibi birkaç filminde yardımcı rollerde çok iyi performanslar ortaya koyan Jackson,daha sonra Tarantino'nun Pulp Fiction'ında İncil'den ezbere bölümler okuyan gangster Jules karakteriyle dikkatleri üzerine çekti ve Hollywood'un pek çok büyük prodüksiyonunda rol alma şansına kavuştu.Yine Tarantino'nun Jackie Brown'ındaki silah ve uyuşturucu kaçakçısı Ordell rolüyle Berlin Film Festivali'nden Bir Altın Ayı kazandı.Amerika Film Endüstrisindeki önyargılar ve siyah oyunculara yeteneklerini ortaya koyabilecekleri rollerin teklif edilmemesi nedeniyle güç üne kavuşan Jackson,son yıllarda bunun acısını çıkartırcasına senede 3-4 filmde oynamaktadır.

Nina Dobrev 9 Ocak 1989'da Bulgaristan'da doğmuştur. Bulgar asıllı Nina, 2 yaşında ailesiyle birlikte Kanada,Toronto'ya taşınır. Sanata olan ilgisi küçük yaşta başlar. Dean Armstrong Acting'de eğitim görmeye başlayan Nina, Toronto da bir sürü ajansın ve yapımcının dikkatini çekmiştir. Fugitieve Pieces, Away From her gibi filmlerde rol almıştır.Son olarak High School Musical filminin yapımcılarının projesi olan American Mall adlı filmde rol alacaktır.

Daniel Dae Kim, Kore asıllı Amerikalı aktör.Güney Kore'de doğmuştur ancak Easton, Pennsylvania'da büyümüştür. Ünivesiteden politika ve tiyatro dallarında lisans eğitimi almıştır.Lost dizisinde canlandırdığı Jin-Soo Kwon karakteri her ne kadar İngilizce bilmese de Kim akıcı bir şekilde İngilizce konuşmakta ancak Kore dilini pek bilmediği ifade edilmektedir. Ayrıca Angel, 24, Star Trek: Voyager, Star Trek: Enterprise, Crusade, CSI: Crime Scene Investigation dizilerinde de rol almıştır. Seinfeld, NYPD Blue, ve ER dizilerinde konuk oyuncu olarak seyirci karşısına çıkmıştır. Örümcek Adam 2 filminde de ufak bir rolde gözükmüştür.

MDB Puanı: 7.6/10 ( 3653 kişi oy verdi.)

Resimler

Arena izle

 

Arena izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, arena oyuncuları, digiturk izle, arena konusu, arena izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.