TIKLA ARA

Aramızda - Among Us

Başlarından geçen bir kaza Ernst ve Cecilia'nın yaşantısını sarsar. İkisi de başlarına geleni farklı şekilde yorumlamaktadır.


Aramızda - Among Us filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Aramızda - Among Us

Aramızda - Among Us izle

İlk Gösterim tarihi:Aramızda - Among Us 19.8.2013 21:30 - 22:54 Digiturk Moviemax Festival HD kanalında izleyebilirsiniz.

Aramızda - Among Us

2010 - İsveç Tür : Dram türündeki Aramızda - Among Us  filmin yönetmenliğini Johan Brisinger yapmaktadır.Film oyuncuları Michael Nyqvist , Izabella Scorupco , Tchéky Karyo , Donald Sumpter , Ewa Fröling oluşmaktadır.

Başlarından geçen bir kaza Ernst ve Cecilia'nın yaşantısını sarsar. İkisi de başlarına geleni farklı şekilde yorumlamaktadır. Ernst, yaşadıkları kazayı kötü şansa bağlarken, Cecilia daha derin bir anlam arayışı içindedir. İkisi arasındaki uçurum büyümeye devam ederken, olağan üstü yeteneklere sahip gizemli bir yabancı yaşamlarını beklemedikleri şekilde değiştirecektir.

Tchéky Karyo Tcheky Karyo, 1953'te asırlardır Türkiye'de yaşayan bir Musevi ailenin oğlu olarak İstanbul'da doğdu. Ancak ailesi daha sonra Fransa'ya göç etti. Tcheky Karyo, çocukken gittiği Paris'te oyunculuğa merak sardı. İlk gözdesi tiyatroydu, Cyrano Tiyatrosu'nda başladığı kariyerini, Companie Daniel Sorano'da devam ettirdi. Daha sonra da sayılı tiyatrolardan biri olan Strazburg'daki Strazburg Ulusal Tiyatrosu'na girdi. Othello'', Macbeth'', Tartuffe'' gibi klasiklerin yanı sıra çağdaş tiyatroyla da ilgilendi.
Bu arada sinemaya da merak saldı. Fransız sinemasında bir anda yıldızı parlayan Karyo, 1982 yılında Fransa'nın Oscar'ı olarak bilinen César ödülüne aday gösterildiyse de ödülü kazanamadı. Karyo'ya beklediği ödül 1986'da geldi. Fransa'nın en prestijli ödüllerinden Jean Gabin Ödülü'nü kazanan sanatçı, bu yıllarda dünya sinemasına açıldı.

Rolf Åke Mikael Nyqvist (8 Kasım 1960 doğumlu) bir İsveç aktör. Drama Okulu'nda eğitim Malmö , o da ilk dizi polis memuru BANCK rolüyle tanındı Beck 1997 yılında yapılan film. O en beğenilen rolüyle uluslararası tanınan Millennium serisi gibi Mikael Blomkvist , hem de olduğu gibi - Ghost Protocol Impossible: Misyon Kurt Hendricks, kurşun kötü adam olarak.Nyqvist doğdu Stockholm İsveç anne ve İtalyan bir babanın (dan, Floransa ). [ 1 ] [ 2 ] bir bebek olarak, bir yetimhaneden kabul edilmiştir. On yedi, o da Amerika Birleşik Devletleri'nde bir değişim öğrencisi olarak bir yıl geçirdi Omaha , Nebraska . O, diğer şeyler arasında, lise oynarken üst düzey olarak, orada tiyatro küçük bir rol onun ilk oyunculuk dersleri aldı bir Satıcının Ölümü ile Arthur Miller .

IMDB Puanı: 5.5/10 ( 2,115 kişi oy verdi.)

Resimler

Aramızda - Among Usizle

 

Aramızda - Among Us izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, among us konusu, digiturk 2014 filmleri, among us izle, aramızda izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.