MKE Ankaragücü
Çaykur Rizespor

MKE Ankaragücü - Çaykur Rizespor Tek Maç Satın Al

MKE Ankaragücü - Çaykur Rizespor maçını TOD (beIN Connect) Süper Lig paketi satın alarak televizyondan (Smart TV, Apple TV, Android TV), bilgisayardan, tabletten veya telefondan canlı izleyebilirsiniz. MKE Ankaragücü kendi evinde Çaykur Rizespor ile oynayacağı bu heyecanlı maçı kaçırmayın!

Paket Satın Al

MKE Ankaragücü - Çaykur Rizespor Maçı Satın Al

2023 Süper Lig maçları Kasım ayında tüm heyecanıyla devam ediyor. TOD Süper Lig paketleri sayfasından size en uygun paket tipini seçerek tek kullanımlık kupon kodu satın alabilirsiniz. Paketinizi aktif ettikten sonra MKE Ankaragücü - Çaykur Rizespor maçını internet üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

MKE Ankaragücü - Çaykur Rizespor maçını alacağınız paket tipine göre telefon, tablet, bilgisayar ve televizyon (Smart TV, Apple TV, Android TV) üzerinden reklamsız, taahhütsüz bir şekilde hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

MKE Ankaragücü - Çaykur Rizespor Hakkında

2023-2024 Süper Lig sezonunda mücadele veren MKE Ankaragücü ve Çaykur Rizespor gelişmiş tesis ve statlara sahipler. Ankara şehrinde 19209 kapasiteli 19 Mayıs Stadyumu sahip MKE Ankaragücü seyircilerine stadında 1938 yılından bu yana ağırlarken Çaykur Rizespor takımı ise 2009 yılından bu yana 15332 kişilik Çaykur Didi Stadyumu taraftarlarına keyifli maçlar izlettirmiştir.


Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.