TIKLA ARA

A.c.a.b - All Cops Are Bastards

A.C.A.B., 1940'larda Birleşik Krallık madencilerinin grevleri sırasında kullanılmış ilk kez.


Acab - All Cops Are Bastards filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Acab - All Cops Are Bastards

Acab - All Cops Are Bastards izle

İlk Gösterim tarihi:Acab - All Cops Are Bastards  Digiturk 25.07.2013 23:50 - 01:35 Moviemax Festival HD kanalında izleyebilirsiniz.

Acab - All Cops Are Bastards

2012 - İtalya , Fransa Aksiyon , Dram , Suç türündeki Acab - All Cops Are Bastards filmin yönetmenliğini Stefano Sollima yapmaktadır.Film oyuncuları Filippo Nigro , Pierfrancesko Favino , Roberta Spagnuolo , Domenico Diele , Nick Nicolosi oluşmaktadır.

A.C.A.B., 1940'larda Birleşik Krallık madencilerinin grevleri sırasında kullanılmış ilk kez.Kısaltma olarak kullanılan şifrenin anlamı sorulduğunda grevciler,Always Carry A Bible (Daima Kutsal Kitabı Taşı) olduğunu söylemişler.Filmde olaylar üç çevik kuvvet polisi (İtalyanlar hızlı polis diyor) etrafında dönüyor ve kendilerini şiddet dolu bir dünyaya orantılı/orantısız tepki verirken görüyoruz.Nefretin ve ümitsizliğin hâkim olduğu bir toplumda, agresyon ölçüsünü yitirirken polisimizifade vermek zorunda kaldığında davranışlarına bir şekilde mazeret bulmaya çalışıyor. Otoritesini korku ve kaba kuvvetle resmen empoze etmekte beis görmeyen günümüz devlet vegüvenlik kuvvetlerinin sinsi tavrı göz önüne alınırsa A.C.A.B.'nin dünyada ve Türkiye'deörnekleri bolca görülen polisi sempatik gösterme propagandası girişimlerinden mi, yoksapolitik doğruluk konusunda bize ders verebilecek bir eser mi olduğunu bütün filmi görünce anlayacağız.

Filippo Nigro ( Roma , 3 Aralık 1.970 ) bir olan aktör İtalyan .Trieste bölgesinde doğup büyüyen Roma , o katıldı Lisesi Torquato Tasso . Liseden sonra o Üniversitesi Sanatlar Fakültesi katıldı La Sapienza o ortaçağ tarihi okudu Roma,. O mezun Sinematografi Deneysel Merkezi gözetiminde Lina Wertmuller . Komedi ile sinema ilk kez sahneye çıktı Beyaz Bayan ( 1.998 Tonino Pulci yönettiği),. Yılında 2.001 filmde Cahil Periler ile, Ferzan Özpetek , kim iki yıl bir sonraki filmi, için yazı sonra Pencere bakan oyuncu için aday alır hangi ile, Gümüş Kurdele En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ve kazandı Altın Küre En İyi Erkek Oyuncu olarak Yabancı Basın. Yılında 2.004 rol aldı dışarı ışıklar bir Maurizio Ponzi . Ertesi yıl tarafından atandı European Film Promotion yılın "Shooting Stars" gibi. Iki mevsim katıldı sonra TV mini dizisi Dr Gio , dizi televizyon döner Kanal 5 R.IS - Suçları kusurlu ( 2.005 - 2.007 ).

Domenico Diele ( Siena , 1.986 ) bir olan aktör İtalyan .O taşındı Roma genç, başlangıçta Circus Buhar bir parçası olmak ile sahne kariyer alır. O oyunculuk 2005 yılında mezun Uluslararası Tiyatro Okulu o özellikle, birçok televizyon dizisinde küçük roller oynayan ve tiyatro dünyasında çalışan bir aktör olarak göreve başladı Devre kapalı. Büyük mola zaman, 2011 yılında geldi Stefano Sollima filmde Adriano Costantini oynamak istiyor Tüm Polisler Bastards mı - ACAB , genç bir Roma çocuk bölümü mobil ünite polis.  o TV mini dizisi hareket 2012 yılında Rai , Zodiac - Kayıp kitap . 2013 yılında filmde yer aldı Claudio Noce , buz orman yanında Emir Kusturica ve Ksenia Rappoport .

IMDB Puanı: 6/5 ( 2.554 kişi oy verdi.)

Resimler

Acab - All Cops Are Bastards izle

 

Acab - All Cops Are Bastards izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, all cops are bastards izle, digiturk 2014 filmleri, a.c.a.b konusu, a.c.a.b izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.