TIKLA ARA
YIĞILCA Digiturk Bayileri

YIĞILCA Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

YIĞILCA ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesine bakabilirsiniz. Digiturk YIĞILCA bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servislerinin YIĞILCA ilçesi için sunduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Lig TV paket fiyatları hakkında bilgi almak için 0216 740 00 49 müşteri personellerinden bize ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak internet sayfamızdan yapabilirsiniz.

YIĞILCA Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
DİGİDÜZCE-İLHAMİ SEKMEN CUMHURİYET 8 ŞEREFİYE Mah. MERKEZ / DÜZCE / TÜRKİYE YIĞILCA



YIĞILCA Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:



Daha Büyük Görüntüle

YIĞILCA DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- YIĞILCA Digiturk Kurulumu
- DÜZCE Lig TV Satışı
- Digiturk DÜZCE Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk YIĞILCA Fatura Ödeme Noktaları

 

YIĞILCA ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. YIĞILCA Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. YIĞILCA Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Haziran - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(216) 740 00 49 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. YIĞILCA ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk DÜZCE bayimiz mevcuttur. DÜZCE bayi listesi Haziran itibariye günceldir.

YIĞILCA Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • AHMETÇİLER
  • ATATÜRK
  • MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK
  • ORHAN GAZİ


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları



Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle




Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.