YEŞİLOVA Digiturk Bayileri

YEŞİLOVA Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

YEŞİLOVA ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış servislerinı ve yetkili teknik servis hizmeti veren bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk YEŞİLOVA bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servislerinin YEŞİLOVA ilçesi için özel olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgi edinmek için 0(212) 942 33 98 müşteri personellerinden bize ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

YEŞİLOVA Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
GÜLKENT DİGİTAL-SITKI AĞLARCI HASTANE 34/3 YAYLA Mah. MERKEZ / ISPARTA / TÜRKİYE YEŞİLOVA
UMUT DİJİTAL YÖRÜK 21/J KONAK Mah. MERKEZ / BURDUR / TÜRKİYE YEŞİLOVAYEŞİLOVA Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

YEŞİLOVA DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- YEŞİLOVA Digiturk Kurulumu
- BURDUR beIN Sports Satışı
- Digiturk BURDUR Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk YEŞİLOVA Fatura Ödeme Noktaları

 

YEŞİLOVA ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. YEŞİLOVA Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. YEŞİLOVA ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk BURDUR bayimiz mevcuttur. BURDUR bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.

YEŞİLOVA Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • AŞAĞI
  • AŞAĞI CAMİ
  • BAHCELİEVLER
  • DEĞİRMEN
  • EMEK
  • KOYUNLAR ÇEŞME
  • MERKEZ
  • YUKARI
  • YUKARI CAMİ


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.