ULA Digiturk Bayileri

ULA Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ULA ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesine bakabilirsiniz. Digiturk ULA bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servislerinin ULA ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgi almak için 0(212) 942 33 98 müşteri personellerinden bizi ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu çevrimiçi olarak web sayfamız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

ULA Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
DİGİTEKNİK RAMAZAN GÖKDAĞ ORG.MUSTAFA MUĞLALI 122 2/1 KEMERALTI Mah. MARMARİS / MUĞLA / TÜRKİYE ULA
MUĞLA TEKNOLOJİ-ASLI DEMİRTAŞ İSMAİL ÇATAK KONUK PASAJI 63/Z0 ORHANİYE Mah. MENTEŞE / MUĞLA / TÜRKİYE ULA
ORTACA EGE ELEKTRONİK SAĞLIK 2/B BEŞKÖPRÜ Mah. ORTACA / MUĞLA / TÜRKİYE ULAULA Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

ULA DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- ULA Digiturk Kurulumu
- MUĞLA beIN Sports Satışı
- Digiturk MUĞLA Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk ULA Fatura Ödeme Noktaları

 

ULA ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. ULA Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. ULA ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk MUĞLA bayimiz mevcuttur. MUĞLA bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.

ULA Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • AKYAKA
  • ALPARSLAN
  • AYAZKIYI
  • DEMİRTAŞ
  • KOZLUKUYU
  • KÖPRÜBAŞI


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.