SOLHAN Digiturk Bayileri

SOLHAN Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

SOLHAN ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış noktalarını ve yetkili teknik servis hizmeti veren bayilerin listesini göz gezdirebilirsiniz. Digiturk SOLHAN bayileri, satış noktaları ve yetkili teknik servislerinin SOLHAN ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Süper Lig paketleri hakkında bilgi edinmek için 0(212) 942 33 98 DigiturkBurada müşteri hizmetlerinden bize ulaşabilir ve üyelik başvurunuzu çevrimiçi olarak web sayfamızdan üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

SOLHAN Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
DİGİTAL BİNGÖL-SEDAT BERDİBEK FEYZULLAH KARAASLAN 13 YENİŞEHİR Mah. MERKEZ / BİNGÖL / TÜRKİYE SOLHANSOLHAN Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

SOLHAN DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- SOLHAN Digiturk Kurulumu
- BİNGÖL beIN Sports Satışı
- Digiturk BİNGÖL Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk SOLHAN Fatura Ödeme Noktaları

 

SOLHAN ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. SOLHAN Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Kasım - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. SOLHAN ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk BİNGÖL bayimiz mevcuttur. BİNGÖL bayi listesi Kasım itibariyle günceldir.

SOLHAN Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • BOĞLAN
  • HALİME PINAR
  • KARŞIYAKA
  • KÜLTÜR
  • MERKEZ
  • YENİ
  • YEŞİLOVA


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.