TIKLA ARA
KONYAALTI Digiturk Bayileri

KONYAALTI Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

KONYAALTI bölgesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış merkezlerinı ve uzman teknik servis hizmeti veren bayilerin listesini göz gezdirebilirsiniz. Digiturk KONYAALTI bayileri, satış merkezleri ve uzman teknik servislerinin KONYAALTI bölgesi için hususi olarak sunduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Lig Tv Paketleri hakkında bilgi edinmek için 0242 254 00 37 numaralı telefon hattımızı arayabilir ve abonelik başvurunuzu çevrimiçi olarak web sayfamız üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

KONYAALTI Abonelik Başvurusu: 0242 254 00 37

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ADALİA TEKNOLOJİ 921 17/D ÖĞRETMENEVLERİ Mah. KONYAALTI / ANTALYA / TÜRKİYE KONYAALTIKONYAALTI Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

KONYAALTI DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- KONYAALTI Digiturk Kurulumu
- ANTALYA beIN Sports Satışı
- Digiturk ANTALYA Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk KONYAALTI Fatura Ödeme Noktaları

 

KONYAALTI ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. KONYAALTI Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(850) 480 82 73 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. KONYAALTI Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Aralık - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(850) 480 82 73 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. KONYAALTI ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk ANTALYA bayimiz mevcuttur. ANTALYA bayi listesi Aralık itibariye günceldir.


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.