KAVAKLI DERE Digiturk Bayileri

KAVAKLI DERE Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

KAVAKLI DERE ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik destek hizmeti veren yetkili bayilerin listesine bakabilirsiniz. Digiturk KAVAKLI DERE bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin KAVAKLI DERE ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgi almak için 0(212) 942 33 98 müşteri hizmetlerinden bizi ulaşabilir ve üyelik başvurunuzu çevrimiçi olarak web sayfamız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

KAVAKLI DERE Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
DİGİTEKNİK RAMAZAN GÖKDAĞ ORG.MUSTAFA MUĞLALI 122 2/1 KEMERALTI Mah. MARMARİS / MUĞLA / TÜRKİYE KAVAKLIDERE
MUĞLA TEKNOLOJİ-ASLI DEMİRTAŞ İSMAİL ÇATAK KONUK PASAJI 63/Z0 ORHANİYE Mah. MENTEŞE / MUĞLA / TÜRKİYE KAVAKLIDEREKAVAKLI DERE Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

KAVAKLI DERE DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- KAVAKLI DERE Digiturk Kurulumu
- MUĞLA beIN Sports Satışı
- Digiturk MUĞLA Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk KAVAKLI DERE Fatura Ödeme Noktaları

 

KAVAKLI DERE ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. KAVAKLI DERE Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Mayıs - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. KAVAKLI DERE ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk MUĞLA bayimiz mevcuttur. MUĞLA bayi listesi Mayıs itibariyle günceldir.


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.