TIKLA ARA
GÜMÜŞOVA Digiturk Bayileri

GÜMÜŞOVA Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

GÜMÜŞOVA ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesine bakabilirsiniz. Digiturk GÜMÜŞOVA bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servislerinin GÜMÜŞOVA ilçesi için sunduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Lig TV paket fiyatları hakkında bilgi almak için 0216 740 00 49 müşteri personellerinden bize ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak internet sayfamızdan yapabilirsiniz.

GÜMÜŞOVA Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
DİGİDÜZCE-İLHAMİ SEKMEN CUMHURİYET 8 ŞEREFİYE Mah. MERKEZ / DÜZCE / TÜRKİYE GÜMÜŞOVAGÜMÜŞOVA Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

GÜMÜŞOVA DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- GÜMÜŞOVA Digiturk Kurulumu
- DÜZCE Lig TV Satışı
- Digiturk DÜZCE Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk GÜMÜŞOVA Fatura Ödeme Noktaları

 

GÜMÜŞOVA ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. GÜMÜŞOVA Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. GÜMÜŞOVA Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Haziran - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(216) 740 00 49 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. GÜMÜŞOVA ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk DÜZCE bayimiz mevcuttur. DÜZCE bayi listesi Haziran itibariye günceldir.

GÜMÜŞOVA Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • FATİH
  • HACILAR
  • KIŞLA
  • KÜLTÜR
  • MERKEZ
  • YENİ


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.