TIKLA ARA
GÜLYALI Digiturk Bayileri

GÜLYALI Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

GÜLYALI ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesine sorgulayabilirsiniz. Digiturk GÜLYALI bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servislerinin GÜLYALI ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgi edinmek için 0216 740 00 49 müşteri personellerinden bizi arayabilirsiniz ve abonelik başvurunuzu çevrimiçi olarak web sitemiz aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

GÜLYALI Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
GÜMÜŞ İLETİŞİM SÜLEYMAN FELEK 11/A DÜZ Mah. ALTINORDU / ORDU / TÜRKİYE GÜLYALIGÜLYALI Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

GÜLYALI DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- GÜLYALI Digiturk Kurulumu
- ORDU beIN Sports Satışı
- Digiturk ORDU Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk GÜLYALI Fatura Ödeme Noktaları

 

GÜLYALI ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. GÜLYALI Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. GÜLYALI ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk ORDU bayimiz mevcuttur. ORDU bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.

GÜLYALI Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • ALİBEY
  • GÜLİSTAN
  • HOŞKÖY
  • SAYACA
  • YENİKÖY


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.