TIKLA ARA
GÖLYAKA Digiturk Bayileri

GÖLYAKA Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

GÖLYAKA ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesine bakabilirsiniz. Digiturk GÖLYAKA bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servislerinin GÖLYAKA ilçesi için sunduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Lig TV paket fiyatları hakkında bilgi almak için 0216 740 00 49 müşteri personellerinden bize ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak internet sayfamızdan yapabilirsiniz.

GÖLYAKA Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
DİGİDÜZCE-İLHAMİ SEKMEN CUMHURİYET 8 ŞEREFİYE Mah. MERKEZ / DÜZCE / TÜRKİYE GÖLYAKAGÖLYAKA Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

GÖLYAKA DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- GÖLYAKA Digiturk Kurulumu
- DÜZCE Lig TV Satışı
- Digiturk DÜZCE Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk GÖLYAKA Fatura Ödeme Noktaları

 

GÖLYAKA ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. GÖLYAKA Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. GÖLYAKA Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Haziran - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(216) 740 00 49 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. GÖLYAKA ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk DÜZCE bayimiz mevcuttur. DÜZCE bayi listesi Haziran itibariye günceldir.

GÖLYAKA Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • AÇMA
  • FATİH
  • İMAMLAR
  • KÜLTÜR
  • YENİ
  • YEŞİL


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.