FEKE Digiturk Bayileri

FEKE Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

FEKE ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış noktalarını ve yetkili teknik servis hizmeti veren bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk FEKE bayileri, satış noktaları ve yetkili teknik servislerinin FEKE ilçesi için özel olarak hazırladığı indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports Paketleri hakkında bilgi edinmek için 0322 740 00 11 DigiturkBurada müşteri hizmetlerinden bize ulaşabilir ve üyelik başvurunuzu çevrim içi olarak web sayfamızdan bize gerçekleştirebilirsiniz.

FEKE Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
DİGİLİFE 78003 FERİDE ÖZTOYGAN APT ALTI 1/A TOROS Mah. ÇUKUROVA / ADANA / TÜRKİYE FEKEFEKE Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

FEKE DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- FEKE Digiturk Kurulumu
- ADANA beIN Sports Satışı
- Digiturk ADANA Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk FEKE Fatura Ödeme Noktaları

 

FEKE ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. FEKE Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Kasım - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. FEKE ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk ADANA bayimiz mevcuttur. ADANA bayi listesi Kasım itibariyle günceldir.

FEKE Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • BELENKÖY
  • GÖKÇELİ
  • İSLAM
  • KARACAUŞAĞI
  • KEKLİKÇİ
  • KÖLELİ
  • YEŞİLDÜŞMÜŞ

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

FEKE ilçesinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: FEKE beIN Sports Mekanları


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.