ERUH Digiturk Bayileri

ERUH Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ERUH ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesine göz gezdirebilirsiniz. Digiturk ERUH bayileri, satış merkezleri ve teknik servislerinin ERUH ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Süper Lig paketleri hakkında bilgi edinmek için 0(212) 942 33 98 numaralı DigiturkBurada müşteri yetkililerimizden bizi arayabilir ve üyelik başvurunuzu çevrim içi olarak web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

ERUH Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
İSMET ELEKTRONİK BANKALAR A 23 BAHÇELİEVLER Mah. MERKEZ / SİİRT / TÜRKİYE ERUHERUH Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

ERUH DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- ERUH Digiturk Kurulumu
- SİİRT beIN Sports Satışı
- Digiturk SİİRT Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk ERUH Fatura Ödeme Noktaları

 

ERUH ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. ERUH Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Mart - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. ERUH ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk SİİRT bayimiz mevcuttur. SİİRT bayi listesi Mart itibariyle günceldir.

ERUH Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • DİH
  • FATİH
  • SARIGÜL


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.