TIKLA ARA
CANİK Digiturk Bayileri

CANİK Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

CANİK ilçesindeki Digiturk bayileri, satış noktaları ve teknik servis hizmeti veren Digiturk CANİK bayilerinin listesini inceleyip iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz. 

CANİK Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
START DİGİTAL-MURAT AKBAŞ ABDULHAKMAİT 13/C KILIÇDEDE Mah. İLKADIM / SAMSUN / TÜRKİYE CANİKCANİK Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

CANİK DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- CANİK Digiturk Kurulumu
- SAMSUN beIN Sports Satışı
- Digiturk SAMSUN Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk CANİK Fatura Ödeme Noktaları

 

CANİK ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. CANİK Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. CANİK ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk SAMSUN bayimiz mevcuttur. SAMSUN bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.