ÇALDIRAN Digiturk Bayileri

ÇALDIRAN Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ÇALDIRAN ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesine bakabilirsiniz. Digiturk ÇALDIRAN bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servislerinin ÇALDIRAN ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgi edinmek için 0(212) 942 33 98 müşteri personellerinden bizi arayabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamız aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

ÇALDIRAN Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
METRO SPOT ERCİŞ KAZIM KARABEKİR NURBABA 20/A BAHÇIVAN Mah. İPEKYOLU / VAN / TÜRKİYE ÇALDIRANÇALDIRAN Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

ÇALDIRAN DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- ÇALDIRAN Digiturk Kurulumu
- VAN beIN Sports Satışı
- Digiturk VAN Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk ÇALDIRAN Fatura Ödeme Noktaları

 

ÇALDIRAN ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. ÇALDIRAN Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. ÇALDIRAN ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk VAN bayimiz mevcuttur. VAN bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.

ÇALDIRAN Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • BEYAZIT
  • CUMHURİYET
  • FATİH SULTAN MEHMET
  • KIŞLA
  • YAVUZ SELİM


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.