TIKLA ARA
ANSEKİ Digiturk Bayileri

ANSEKİ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ANSEKİ bölgesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış merkezlerinı ve uzman teknik servis hizmeti veren bayilerin listesini göz gezdirebilirsiniz. Digiturk ANSEKİ bayileri, satış merkezleri ve uzman teknik servislerinin ANSEKİ bölgesi için hususi olarak sunduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Lig Tv Paketleri hakkında bilgi edinmek için 0242 254 00 37 numaralı telefon hattımızı arayabilir ve abonelik başvurunuzu çevrimiçi olarak web sayfamız üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

ANSEKİ Abonelik Başvurusu: 0242 254 00 37

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
DİGİMSAT- İMDAT UYDU DURUKAN SEMT DEMOKRASİ BULVARI 22A BAHÇELİEVLER Mah. MANAVGAT / ANTALYA / TÜRKİYE AKSEKİANSEKİ Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

ANSEKİ DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- ANSEKİ Digiturk Kurulumu
- ANTALYA beIN Sports Satışı
- Digiturk ANTALYA Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk ANSEKİ Fatura Ödeme Noktaları

 

ANSEKİ ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. ANSEKİ Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(850) 480 82 73 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. ANSEKİ Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Aralık - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(850) 480 82 73 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. ANSEKİ ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk ANTALYA bayimiz mevcuttur. ANTALYA bayi listesi Aralık itibariye günceldir.

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

ANSEKİ ilçesinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: ANSEKİ beIN Sports Mekanları


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.