TIKLA ARA
ALTINYAYLA Digiturk Bayileri

ALTINYAYLA Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ALTINYAYLA ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış servislerinı ve yetkili teknik servis hizmeti veren bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk ALTINYAYLA bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servislerinin ALTINYAYLA ilçesi için özel olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgi edinmek için 0216 740 00 49 müşteri personellerinden bize ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

ALTINYAYLA Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
GÜLKENT DİGİTAL-SITKI AĞLARCI HASTANE 34/3 YAYLA Mah. MERKEZ / ISPARTA / TÜRKİYE ALTINYAYLA
UMUT DİJİTAL YÖRÜK 21/J KONAK Mah. MERKEZ / BURDUR / TÜRKİYE ALTINYAYLAALTINYAYLA Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

ALTINYAYLA DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- ALTINYAYLA Digiturk Kurulumu
- BURDUR beIN Sports Satışı
- Digiturk BURDUR Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk ALTINYAYLA Fatura Ödeme Noktaları

 

ALTINYAYLA ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. ALTINYAYLA Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(216) 740 00 49 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. ALTINYAYLA ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk BURDUR bayimiz mevcuttur. BURDUR bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.

ALTINYAYLA Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • GÜLPINAR
  • HEYBELİ
  • TAŞYAKA
  • YENİ


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.