TIKLA ARA
AĞLASUN Digiturk Bayileri

AĞLASUN Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

AĞLASUN ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış servislerinı ve yetkili teknik servis hizmeti veren bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk AĞLASUN bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servislerinin AĞLASUN ilçesi için özel olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgi edinmek için 0216 740 00 49 müşteri personellerinden bize ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

AĞLASUN Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
GÜLKENT DİGİTAL-SITKI AĞLARCI HASTANE 34/3 YAYLA Mah. MERKEZ / ISPARTA / TÜRKİYE AĞLASUN
UMUT DİJİTAL YÖRÜK 21/J KONAK Mah. MERKEZ / BURDUR / TÜRKİYE AĞLASUN



AĞLASUN Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:



Daha Büyük Görüntüle

AĞLASUN DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- AĞLASUN Digiturk Kurulumu
- BURDUR beIN Sports Satışı
- Digiturk BURDUR Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk AĞLASUN Fatura Ödeme Noktaları

 

AĞLASUN ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. AĞLASUN Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(216) 740 00 49 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. AĞLASUN ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk BURDUR bayimiz mevcuttur. BURDUR bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.

AĞLASUN Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • BALA
  • DEREGÖZÜ
  • EYNAZLI
  • FATİH
  • HAMAM
  • KIRAÇ
  • KUM
  • SAKARCA
  • YAVUZ


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.